Семейный юрист

familia.org.ua

Юрист за викликом додому, офіс, лікарню

юридический дом Елены Швалюк

Зважаючи на постійну зайнятість сучасної людини з одного боку та “прискіпливість” сімейних конфліктів з іншого, ми можемо запропонувати сучасну та затребувану послугу «Юрист додому». При використанні цієї послуги можна отримати кваліфіковану допомогу спеціаліста в галузі юриспруденції не виходячи з дому або в географічно зручному для вас місці.
Для цього достатньо призначити час для приїзду спеціаліста та попередньо коротко сформулювати суть свого питання. Залежно від характеру вашого питання до вас приїде спеціаліст, який має вузьку спеціалізацію.

 

Перевага послуги «Юрист додому» полягає в тому, що вона дозволяє зберегти конфіденційність. Її важко домогтися при особистому зверненні до офісу, про ваші важливі справи можуть почути сторонні та використовувати цю інформацію для шкоди. Інша перевага цієї послуги полягає в тому, що скористатися нею можна у будь-який час. Вам не доведеться кудись їхати та чекати черги для вирішення термінового питання, займатися підготовкою документів та поїздками до різних інстанцій. Всі ці обов’язки на себе може взяти кваліфікований спеціаліст, який приїде до вас додому у зручний час.

Практично будь-яке питання в галузі юриспруденції може бути вирішене вдома, на основі ваших побажань фахівець може виконати ваші доручення. Для цього потрібно один раз виписати довіреність, і запевнити її у нотаріуса тоді відвідувати інстанції та представляти ваші інтереси буде досвідчений фахівець у вузькій сфері юриспруденції. Зверніть увагу на те, що вартість послуги «Юрист додому» не дорожча за особистий прийом у кваліфікованого юриста. При відвідуванні фахівець дасть вам консультацію щодо суті вашого питання, допоможе виробити план дій, надасть допомогу в оформленні документів та представленні ваших інтересів у різних інстанціях. До візиту фахівця вам потрібно лише підготувати ті документи, які ви маєте, сформулювати суть свого питання та побажання для його вирішення.

При першому відвідуванні спеціаліст вдома проконсультує вас з питань юриспруденції, представить типові форми документів, допоможе скласти заяви та доручення, виробить план дій для вирішення питання. Як правило, для визначення стратегії достатньо одного візиту спеціаліста, надалі при необхідності він діятиме на основі ваших доручень. Використовувати послугу «Юрист додому» можна періодично чи постійно. При цьому клієнту гарантується конфіденційність, надаються гарантії на якість та своєчасність надання послуг. Ця послуга надається на договірній основі, якщо крім консультації ви надаєте доручення для фахівця. Особливо важливою є послуга «Юрист додому» для бізнесменів і тих людей, яким потрібне термінове вирішення спірного питання.

Послуга «Сімейний юрист додому» – це кваліфікована допомога з усіх основних питань сімейного права. Якщо, крім консультації на дому, вам потрібне представництво інтересів, фахівець попросить вас оформити довіреність на представлення інтересів. Термін дії доручення дорівнюватиме терміну для вирішення питання, при цьому ви самостійно можете визначити коло питань, вирішення яких ви довірите юристу. Від досвіду даного фахівця, його індивідуального підходу для вирішення вашого питання зрештою залежатиме ваш прибуток, сімейна стабільність і навіть безпека. Саме тому до вибору юриста необхідно підходити ґрунтовно, орієнтуючись як на кваліфікацію фахівця, так і на особливості питання, що стоїть перед вами.

Перед тим, як звернутися до цієї послуги, рекомендуємо визначити категорію вашого питання. Так, для вирішення спадкових питань потрібно вибирати фахівця, який добре розуміється на питаннях оформлення та успадкування майна, а для вирішення питань поділу майна при розлученні або питань спілкування розлучених батьків з дітьми, який має свій досвід саме у даній сфері. Як зазначалося вище, ця послуга надається на договірній основі аж до вирішення вашого питання. За необхідності фахівець може виступити у ролі вашого захисника чи представника сторони обвинувачення у суді. За підтримки даного фахівця можна розробити типові форми договорів, проаналізувати підписані документи, перевірити юридичну силу документів.

Будь-яке юридичне питання важливо вирішити якісно, ​​для цього потрібно використовувати послугу «Юрист додому». Для візиту досвідченого фахівця ви можете вибрати зручний час, підготувати важливі доручення, виконання яких він візьме на себе.

Елена

Швалюк

Юрист по семейным делам

Консультация юриста

Посетителей: 23
RU