Семейный юрист

familia.org.ua

Неповнолітня дочка завагітніла

юридический дом Елены Швалюк

Ольга розповіла, що рік тому її дочка познайомилася з хлопцем, невдовзі вона завагітніла. Батьки хлопця побоюються кримінальної відповідальності, оскільки її дочка не досягла повноліття. Ольга запитувала, чи є правові підстави для вирішення такої життєво складної ситуації.

Ми зустрілися і перше, що я запропонувала Ользі, це звернути увагу на здоров’я хлопця та її дочки. Ми проаналізували обставини (Ольга принесла медичну картку). Я звернула увагу Ольги, що потрібно також познайомитися з батьками майбутнього зятя. Узгодити де проживатимуть молодята.

Ольга, прийняла мою пораду, щодо того, що необхідно зустрітися всім разом Ользі, дочці та її майбутньому зятю, я запропонувала дізнатися життєво-важливу інформацію, – групу крові майбутнього батька дитини, її освіту, її кредитну історію, її житлове становище, трудову діяльність .

З’ясувалося, що батьки подарували квартиру їхньому синові, куди він може привести свою дружину з дитиною після пологового будинку, а поки вони житимуть у Ольги. Хлопець працює програмістом, непогано заробляє, немає боргових зобов’язань.

Щоб уникнути будь-яких кримінальних наслідків, ми зустрілися з батьками майбутнього зятя Ольги, і я для них та їх невістки склала документи до суду про надання права на шлюб особі, яка не досягла 18 років, але якій виповнилося 16.
Майбутні батьки стали на облік у одну з приватних клінік, у зв’язку з чим було подано необхідні довідки в обґрунтування судового процесу.

Незабаром я була запрошена на весільне свято!

Усі жінки, які виховую маленьких доньок, повинні особливо уважно ставитись до їхнього способу життя.

Як тільки дочка знайомить маму з хлопцем, необхідно допустити розвиток стосунків на більш серйозному рівні та спрогнозувати наслідки, скористатися консультацією сімейного радника, проаналізувати всі обставини тут і зараз, вжити необхідних дій, звернутися до органів судової влади, звернутися до медичних закладів.

Переваги та вигоди Ольги – вона порозумілася із зятем, з його батьками склалися теплі доброзичливі стосунки, дочка отримала право на шлюб. Онук народився у позитивній моральній обстановці. Усі учасники життєвої ситуації уникли недомовок, образ, конфліктів.

Истории успеха

Дело о расторжении брака
Малолетняя дочь забеременела не находясь в браке
Дело № 755/1195/15-ц о лишении родительских прав
Дело №754/14200/20 о взыскании алиментов, лишении родительских прав
Золотой линк Золотой линк Подробнее Подробнее Бывшая жена пытается отсудить квартиру, купленную за деньги невесты
Дело № 760/13164/16-ц об определении места жительства ребенка
Дело № 759/3437/16-ц о взыскании алиментов на содержание ребенка
Дело о признании лица утратившим право пользования жилым помещением (снятие с регистрации)
Дело №61/5670/18 о расторжении брака
Дело № 760/3369/15-ц об устранении препятствий в общении с ребенком
Вернут деньги затраченные на несостоявшуюся свадьбу
После смерти мужа банкира

Елена

Швалюк

Юрист по семейным делам

Консультация юриста

Посетителей: 24
RU