Семейный юрист

familia.org.ua

Повернути гроші витрачені на весілля що не відбулося

юридический дом Елены Швалюк

Андрій, спитав, чи могла б я вирішити конфлікт, який склався між ним та його нареченою, яка його дружиною вже точно не буде.

Справа в тому, що його наречена, з якою вони подали заяву до РАГСу, відмовилася від реєстрації шлюбу, не бере слухавку, а через тиждень після подання заяви кричала по телефону, що не вийде заміж за людину, яка має борги та кредити.

Того ж дня ми зустрілися з Андрієм і перше, що ми зробили, проаналізували його кредитно-фінансові зобов’язання. Запитали через “Приват 24” його кредитну історію. Я вивчила кредитні договори, страхові поліси, нерухоме та рухоме (у Андрія був автомобіль) майно, яке є його власністю.

З’ясувалося, що лише за останній місяць не було внесено суму за кредитом. У зв’язку з приготуванням до заручин Андрій просто забув внести гроші. Я вивчила документи, сума заборгованості до виплати була невеликою.

На підставі багаторічного досвіду, я зробила висновок, що автомобіль не піддається відчуженню на користь банку, тому що сума заборгованості не можна порівняти з вартістю автомобіля, визначеного експертом оцінювачем.

Після дзвінка з банку дівчина, не розібравшись, посварилася з Андрієм і безпідставно розірвала стосунки.

Андрій поніс значні витрати на весільну урочистість, купив сукню за 15 000 грн., замовив ресторан та вніс аванс 40 000 грн. Також Андрій зробив подарунок для своєї нареченої – золотий браслет вартістю 32 000 грн. та подарував у день подання заяви (весільні кільця не встиг купити). На прохання Андрія повернути хоча б частину коштів, його наречена категорично відмовилася.

У процесі консультацій було ухвалено рішення подати позов до суду щодо відшкодування витрат у зв’язку з приготуванням до реєстрації шлюбу у розмірі 40 000 грн.

Частину грошей давали батьки Андрія, були також додані чеки як обґрунтування позовних вимог. Також мною було подано позов про розірвання договору дарування та відшкодування вартості браслета 32 000 грн. чи самої речі (золотого браслета).

Андрій зі своєю майбутньою дружиною не обговорили найголовніше питання – довіри. Чи не обговорили відверто кредитні зобов’язання, так, щоб не від представників банку наречена дізналася про кредитні зобов’язання, а від нареченого. Наречена ексцентрична дівчина, швидше за все, злякалася якихось проблем.

Рекомендація чоловікам іноді корисно попросити свою дівчину оплатити рахунок в ресторані, і подивіться на її реакцію.

У цьому випадку весілля, що не відбулося, тільки на краще, тому що жити з людиною, яка не в змозі вирішувати спокійно грошові питання, не може бути надійним другом у житті.

Истории успеха

Дело о признании лица утратившим право пользования жилым помещением (снятие с регистрации)
Дело № 760/3369/15-ц об устранении препятствий в общении с ребенком
Дело № 760/13164/16-ц об определении места жительства ребенка
Дело №61/5670/18 о расторжении брака
Дело № 755/1195/15-ц о лишении родительских прав
После смерти мужа банкира
Дело № 759/3437/16-ц о взыскании алиментов на содержание ребенка
Вернут деньги затраченные на несостоявшуюся свадьбу
Золотой линк Золотой линк Подробнее Подробнее Бывшая жена пытается отсудить квартиру, купленную за деньги невесты
Дело № 753/11747/17 об утрате права пользования жильем
Малолетняя дочь забеременела не находясь в браке
Дело №754/14200/20 о взыскании алиментов, лишении родительских прав

Елена

Швалюк

Юрист по семейным делам

Консультация юриста

Посетителей: 22
RU